پیام سلامت
preloader
ویرایش

درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز 

با ما تماس بگیرید

میزان قدرت ضدعفونی کنندگی و متمایز شدن هیپوکلروس اسید از دیگر ماده ها

میزان قدرت ضدعفونی کنندگی و متمایز شدن هیپوکلروس اسید از دیگر ماده ها

  • خانه
  • -
  • روغن های گیاهی پیپال طب
  • -
  • میزان قدرت ضدعفونی کنندگی و متمایز شدن هیپوکلروس اسید از دیگر ماده ها
میزان قدرت ضدعفونی کنندگی و متمایز شدن هیپوکلروس اسید از دیگر ماده ها

مطالعاتی که دو ماده ضدعفونی کننده را با یکدیگر مقایسه می کنند بسیار کم هستند، بنابراین این نمودار به عنوان یک راهنمای دقیق برای جایگزینی HOCl با سفید کننده مورد استفاده قرار نمی گیرد. هدف این است که به خواننده در مورد تفاوت در محتوای کلر و قدرت ضدعفونی کننده بین این دو محلول ایده ای کلی ارائه دهد. مجموعه تحقیقات فعلی نشان می دهد که هیپوکلروس اسید  200 ppm به اندازه کافی قوی است که اکثر ویروس های پوشیده را در محدوده نیم  تا 5 دقیقه غیرفعال می کند.

اسید هیپوکلروس 80 برابر قوی تر از وایتکس در از بین بردن باکتری ها موثر است

کلر ضد عفونی کننده فوق العاده موثری برای غیرفعال سازی باکتری ها است. مطالعه ای که طی دهه 1940 انجام شد ، سطح غیرفعال سازی را به عنوان تابعی از زمان برای. Ecoli، Pseudomonasaeruginosa، SalmonellatyphiShigelladizenteriae بررسی کرد  (Butterfield et al) .،نتایج مطالعه نشان داد که HOCl برای غیرفعال سازی این باکتریها از OCl- (یا همان سفید کننده کلر) موثرتر است. این نتایج توسط چندین محقق تأیید شده است كه نتیجه ان این است که  70 HOCl تا 80 برابر موثرتر از OCl برای غیرفعال كردن باكتری است، صدها نشریه وجود دارد که برتری HOCl را نسبت به OCl تأیید می کند  (به دو دلیل ممکن است از OCl موثرتر می باشد ، دلیل اول این است که دارای بار خنثی است و بنابراین می تواند به راحتی در دیواره های سلولی با بار منفی نفوذ کند. دلیل دوم این است که HOCl پتانسیل اکسیداسیون بسیار بالاتری نسبت به OCl- دارد.

2 دیدگاه ‌ها

  • متن تست دیدگاه

    • متن پاسخ دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.